• Pomoc psychologiczno - pedagogiczna

• Zespół psychologiczno - pedagogiczny

•

Misją zespołu pedagogiczno – psychologicznego jest zapewnienie sprzyjających warunków dla harmonijnego rozwoju młodych ludzi.

• Wspieramy uczniów w osiąganiu ich celów oraz w sytuacjach występowania trudności.
          • Wspieramy w procesie edukacyjnym i wychowawczym młodzież ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi.
          • Opracowujemy dokumentację na potrzeby badań i konsultacji medycznych oraz do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych.
          • Przeprowadzamy diagnozę potrzeb uczniów,  w wyniku której organizujemy w zespołach klasowych zajęcia warsztatowe o charakterze profilaktycznym oraz psychoedukacyjnym.
          • Organizujemy oraz realizujemy pomoc psychologiczno - pedagogiczną, wynikającą z zaleceń opinii oraz orzeczeń  poradni psychologiczno - pedagogicznych, a także w sytuacji dostrzeżenia przez uczniów, rodziców lub nauczycieli potrzeby wsparcia.
          • Prowadzimy zajęcia  w zakresie doradztwa zawodowego.
          • Współpracujemy z urzędami oraz instytucjami wspierającymi dzieci, młodzież  i rodzinę.

Zespół Pedagogiczno - Psychologiczny:

Katarzyna Konkel - pedagog specjalny / pedagog szkolny

Beata Wochna - pedagog szkolny